https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500036/Csenkey-Eva-Gyugyi-Laszlo-Hars-Eva-Zsolnay-a-nagyvilagbol-Gyugyi-Laszlo-gyujtemeny~II3027055
3027055
18602
454
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Csenkey Éva - Gyugyi László - Hárs Éva: Zsolnay a nagyvilágból - Gyugyi László gyűjteménye. Bp., 2006, Helikon. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói foltos egészvászon kötésben, sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg