Great Photographers. New York, Time-Life Books. Kiadói félvászon kötés... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500036/Great-Photographers-New-York-Time-Life-Books-Kiadoi-felvaszon-kotes-kisse-kopottas-allapo~II3030806
3030806
18611
454
3800
Books: Architecture, Art
Leírás: Great Photographers. New York, Time-Life Books. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
: tg