Miller, Judith & Martin: Antikvitások Miller-féle zseblexikona. Kézikö... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500036/Miller-Judith-Martin-Antikvitasok-Miller-fele-zseblexikona-Kezikonyv-mukereskedok-mugyC5~II3030841
3030841
18752
454
Books: Architecture, Art
Leírás: Miller, Judith & Martin: Antikvitások Miller-féle zseblexikona. Kézikönyv műkereskedők, műgyűjtők és műpártolók részére. H.n., 1995, Láng Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóval.
: szr