https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~1500036/Regisegek-kepes-enciklopediaja-Szerk-Paul-Atterbury-Lars-Tharp-Ford-Moskovszky-Eva-Bp~II3027340
3027340
18613
454
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Régiségek képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury - Lars Tharp. Ford.: Moskovszky Éva. Bp., 2003, Medicina. Harmadik kiadás. RendkÃvül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras