2 000 Ft
2 db szakácskönyv: Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Vass Tamás rajzaival. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.