18885.
454. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 432 p. Hatodik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, javÃtott gerinccel.