18441.
454. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Militária - Katonaság
4 800 Ft
A magyar katona vitézségének ezer éve. I-II. kötet. Szerk.: Pilch Jenő. Horthy Miklós kormányzó, József kir. herceg tábornagy és Gömbös Gyula miniszterelnök, honvédelmi miniszter bevezető soraival. Bp., [1933], Franklin-Társulat. Szövegközi és egészoldalas képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, az I. kötet megviselt borítóval (foltos, kopott, részben visszafestett aranyozással); a II. kötet szebb állapotú borítóval; belül túlnyomórészt jó állapotban.