https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~1500019/Pilch-Jeno-szerk-A-vilaghaboru-tortenete-Jozsef-kiralyi-herceg-tabornagy-ur-ofenseg~II3001907
3001907
18455
454
Books: Military
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
LeÃrás:
Pilch JenÅ‘ (szerk.): A világháború története. József királyi herceg tábornagy úr Å‘fensége elÅ‘szavával. Bp., é.n. [1928], Franklin. Kiadói dÃszes, dúsan aranyozott egészvászon-kötésbentérképmelléklet nélkül, sérült gerinccel, kopott borÃtóval
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg