1933-1934 Ethnographia. Népélet. XLIV. évf. 1933. A Magyar Néprajzi Társaság folyóirata. Solymossy Sándor közreműködésével szerk. Madarassy László. Hozzákötve: A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Tárának értesítője az "Ethnographia" melléklete. XXV. évf. 1933. Szerk.: Bátky Zsigmond. Hozzákötve: Ethnographia. Népélet. XLV. évf. 1934. A Magyar Néprajzi Társaság folyóirata. Solymossy Sándor közreműködésével szerk. Madarassy László. Hozzákötve: A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Tárának értesítője az "Ethnographia" melléklete. XXVI. évf. 1934. Szerk.: Bátky Zsigmond. Bp., 1933-1934., Magyar Néprajzi Társaság-Magyar Nemzeti Múzeum. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval.