18952.
454. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
16 000 Ft
A Magyar Nyelvjárások Atlasza III. Szerk: Bárczi Géza és munkaközössége, Akadémiai Kiadó, Budapest, 1973. Cca 181 térképlap, teljes, sérült kiadói vászonmappában. Készült a Magyar Tudományos Akadémia Nyelvtudományi Intézetében, kis példányszámban.