18971.
454. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság. I-II. kötet. Ford.: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 374+(2) p., 376 p. Kiadói egészvászon-kötés, fakó gerinccel, néhány kissé sérült lappal, az I. kötet gerincén kisebb sérülésekkel, a belső kötéstáblákon ex libris-szel, a címlapokon tulajdonosi névbélyegzővel.