18972.
454. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Társadalomtudomány
1 800 Ft
4,66 EUR, 5,14 USD
F. S. Marvin: A nyugati civilizáció fejlődése. Ford.: Benedek Marcell és Rózsa Dezső. Műveltség sorozat. Bp., é.n., Dante, 225+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval, sérült gerinccel, az előzéklap és a címlap kijár, az első lap hiányzik.