2 200 Ft
5,95 EUR, 6,47 USD
Győri György - Szabó László: A budapesti MÁVAG története. Bp., 1953, Népszava, 198+(2) p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, sérült borítóval, ázásnyomokkal, helyenként kissé sérült lapokkal. Megjelent 3080 példányban.