4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
Zemplén Győző: Az elektromosság és gyakorlati alkalmazásai. Átdolgozták: Pogány Béla és Pöschl Imre. Bp., 1927, Kir. M. Természettudományi Társulat, XII+664 p. Második kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, helyenként foltokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.