18104.
454. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,31 EUR, 5,71 USD
Cholnoky Jenő: Kőrösi Csoma Sándor. Bp., [1940], Athenaeum, 287 p. + 24 t. Egészoldalas fekete-fehér képekkel, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.