https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500014/Dr-Cholnoky-Jeno-1870-1950-Egen-foldon-Foldrajzi-ertekezesek-A-Magyar-Foldrajzi-Tars~II3025773
3025773
18029
454
Books: Travelling, Local History
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
Dr. Cholnoky JenÅ‘ (1870-1950): Égen, földön. Földrajzi értekezések. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1935], Franklin-Társulat, 197+(3) p.+ 24 (kétoldalas fekete-fehér képtáblák) t. Szövegközi és egészoldalas térképekkel. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borÃtóval.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert