18066.
454. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 000 Ft
Dr. Gáspár Ferencz: Kelet- és Hollandus India. A Föld körül. III. kötet. Bp.,1906, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált, dombornyomásos egészvászon-kötés, kis kopással, laza kötéssel