18045.
454. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Hürlimann, Martin: Indien. Baukunst, Landschaft und Volksleben. Berlin, 1928, Ernst Wasmuth A.G., XXXVII+(3)+304 p. Rendkívül gazdag egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.