7 500 Ft
20,27 EUR, 22,06 USD
"1953 Elizabeth II Coronation" (II. Erzsébet brit királynő koronázása) emlék csengő, réz, zománc díszítéssel, jelzett (Made in England), kissé kopott, m: 10 cm / Queen Elizabeth II Coronation commemorative brass bell, with slight wear