Bolhapiac Tételek száma: 513
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3026970
12949
454
Flea Market
Régi esernyő, faragott sasfej nyéllel, jó állapotban 3026980
12950
454
Flea Market
Egy kosárnyi vegyes szerszám, közte jó darabokkal 3026985
12951
454
Flea Market
Corposano elektromos izom stimuláló, táskájában 3026988
12952
454
Flea Market
Optima írógép, táskában, jó állapotban 3027314
12953
454
Flea Market
Sokdarabos bolhapiac tétel, közte érdekes darabokkal, változó méretben és állapotban 3027269
12954
454
Flea Market
Fa posztamens, berakásokkal, kopással, d: 30 cm 3026862
12955
454
Flea Market
Antik bronz hamuzó és fazék, korának megfelelő állapotban, d: 13-15 cm 3026882
12956
454
Flea Market
Antik réz habüst, horpadással, kopással, d: 24,5 cm 3027363
12957
454
Flea Market
Egyiptom, XX. sz. eleje, Fém váza, patinás, közepes állapotban, alja javított, m: 23,5 cm 3027375
12958
454
Flea Market
Antik kürt, horpadásokkal, kopással 3027381
12959
454
Flea Market
Antik réz kürt, horpadással, kopással 3027387
12960
454
Flea Market
Díszes kés, India, XX. sz., zománcozott díszítéssel, kopással, h: 35-40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft