Bolhapiac Tételek száma: 513
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2972519
13033
454
Flea Market
3023330
13034
454
Flea Market
Okusai 36 kilátás a Fuji hegyre Japán művészeti alkotás, lakkozott fa. Jelzett a nyomaton 17x17 cm 2839315
13035
454
700
Flea Market
Gépi hímzésű terítő 80x80 cm 3024535
13036
454
Flea Market
cca 1990 Fradi, Ferencváros szurkoló zászló és kereplő 110x40 cm 3024539
13037
454
Flea Market
cca 1980 Városi Tanács névadó ünnepség selyem asztali zászló 30x50 cm 2985423
13038
454
Flea Market
Eprees antik rádió fejhallgató, korának megfelelő állapotban 3029688
13039
454
Flea Market
Antik ón pohár, körben jelenettel díszítve. Sérült, m: 9 cm 3031079
13040
454
Flea Market
9 darab antik vegyész és parfüm tölcsér 3029998
13041
454
3200
Flea Market
Antik ládazár, kulccsal, m: 15 cm 3031090
13042
454
Flea Market
2 darab antik mércepohár, réz, alpakka, kopással, m: 5,5-8 cm 3029802
13043
454
Flea Market
"Ne felejtsük el, hogy a beszélgetési idő 3 perc", Byssz Róbert (1893-1961) grafikájával, zománcozott fém tábla, kopott, foltos, 12x17 cm 3029151
13044
454
Flea Market
Bronz feszület, 17x9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft