Bolhapiac Tételek száma: 513
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2863506
13093
454
Flea Market
1 zacskó Autós kulcs
Autós jelzésű kulcsok, kulcstartók, vegyesen. 2779385
13094
454
4600
Flea Market
3 db zsebkés. Kék szovjet dugóhúzóval, Mercedes (javítandó), Fox 2863877
13095
454
Flea Market
6db Fülhallgató.
Fülhallgatók, sok bontatlan, több mikrofonos,3,5mm-es és Nokia. 3027266
13096
454
Flea Market
Zippo öngyújtó, dobozában, jó állapotban 3025293
13097
454
Flea Market
Rézlemezből készült autó cigarettatartó, kopással, h: 16 cm 3025295
13098
454
Flea Market
Bronz pecsétnyomó, m: 7,5 cm 3025304
13099
454
Flea Market
Szecessziós réz képkeret, kopással, 11,5x10 cm 3024168
13100
454
Flea Market
10 db régi hímzett zsebkendő, különféle méretben 3023036
13101
454
Flea Market
Hajós csomók bemutatása Kis üvegezett tabló 17x12 cm 3023172
13102
454
Flea Market
J. S. Bach portréja. Gobelin, XIX. sz. Üvegezett keretben 15x11 cm 3024358
13103
454
Flea Market
Mulatozók. Ón kép fa keretben, 14,5x11,5 cm 3025329
13104
454
Flea Market
Réz angyalka formájú csengettyű 9cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft