Bolhapiac Tételek száma: 513
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3024360
13105
454
Flea Market
Italozók. WMF ón dísztál, jelzett, kopással, d: 13,5 cm 3024945
13106
454
Flea Market
Patent boxer, fém, kopással, 10x6,5 cm 3025413
13107
454
Flea Market
Régi kis fadoboz, réz és gyöngyház berakással dúsan díszítve. 7,5x11 cm. 3025301
13108
454
Flea Market
Bronz nőalakos figurális fogó / dísz, kopással, m: 14 cm 3023317
13109
454
Flea Market
1971 Tiszta udvar, rendes ház festett fém tábla karcokkal 20x15 cm 3025793
13110
454
Flea Market
3 db sport pénztárca, újszerű állapotban 2973257
13111
454
100
Flea Market
A Titkárnő c. DVD film VG+ 2993601
13112
454
Flea Market
Lars Von Trier: A nimfomániás. 1.-2. rész, DVD, rendezői változat, bontatlan csomagolásban 3031415
13113
454
Flea Market
2 db Astor Luxury cigarettes bontatlan cigaretta 2964940
13114
454
3400
Flea Market
Iphone 5 készülékhez csatlakoztatható mikroszkóp, dobozában 3010054
13115
454
Flea Market
Ádám és Éva. Műgyanta plakett, keretbe foglalva, 10x10 cm 3013399
13116
454
Flea Market
2 db csonthatású ékszeres dobozka, kopással, h: 8-9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft