Bolhapiac Tételek száma: 513
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3028872
13153
454
3400
Flea Market
Színházi távcső réz testtel sz: 10 cm 2985280
13154
454
Flea Market
Indiai levélmintás tárgy, fém, h: 23 cm 3031114
13155
454
Flea Market
Ló figurális pecsétnyomó, bronz, m: 7 cm 3031084
13156
454
Flea Market
2 darab antik ezüstözött alpakka fűszertartó, egyik alján Hauer felirattal, kopással, m: 4-5 cm 3028252
13157
454
2200
Flea Market
Feszület, bronz, kopással, 12x6 cm 3030042
13158
454
3400
Flea Market
10 darab szecessziós bronzlemez bútorveret, klf méretben 3029265
13159
454
Flea Market
Vegyes kegytárgy tétel, közte érdekes darabokkal 2968846
13160
454
Flea Market
2747272
13161
454
100
Flea Market
Retró mandzsettagomb pár. 2833507
13162
454
Flea Market
Fogorvosi fogminta taró, német, műanyag, 8,5x8,5 cm 2747944
13163
454
100
Flea Market
Zománcos, fém gyűrű, kopott, m: 59 2747279
13164
454
100
Flea Market
Retró mandzsettagomb pár. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft