Design - divat Tételek száma: 136
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3026816
12580
454
Design - fashion
10 db art deco bútorgomb, préselt színes bakelit, háromszög alakban, kopással, 5x2,5 cm 2996725
12581
454
Design - fashion
Népi szőttes oldaltáska, 28x28 cm 3024047
12582
454
Design - fashion
Vaddisznó agyar fém foglalatban medál, m: 6,5 cm 3027425
12583
454
Design - fashion
3025865
12584
454
Design - fashion
3025807
12585
454
Design - fashion
Retró üveg nyaklánc, h: 55 cm 3028193
12586
454
Design - fashion
Pávás fém medál, 80x28 mm + borostyános bizsu gyűrű 3027522
12587
454
Design - fashion
8 db mini üveg állatfigurás medál 3030566
12588
454
Design - fashion
Kék kvarc fülbevalópár, h: 2,5 cm 2973275
12589
454
Design - fashion
Ezüstözött oroszlánfejes karperec d: 5,5 cm 3024251
12590
454
5500
Design - fashion
Türkiz köves fém karperec és gyűrű 3024040
12591
454
Design - fashion
Z.R.C. francia aranyozott karkötő, kopással, jelzéssel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft