A Balatonmellék paleontológiája. Kiad.: A Magyar Földrajzi Társaság Balaton-bizottsága. 4. köt. Bp., 1911, Kilián Frigyes (A Balaton tudományos tanulmányozásának eredményei. 1. köt.: A Balatonnak és környékének fizikai földrajza. 1. rész: A Balaton környékének földrajzi leírása, orográfiája és geológiája. Függelék). 11 tanulmánnyal, számos szövegközi ábrával, képmelléklettel. Címlap sérült Modern félvászon kötésben