Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 654

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986 Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.800/42,5mm) T:AU  Adamo BP19
31269.

Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric jelzett Ag és bronz emlékérem pár (34,79g/0.800/42,5mm) T:AU Adamo BP19

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Ligeti Erika (1934-2004) DN Bika hava bronz emlékérem (40mm) T:XF patina
31270.

Ligeti Erika (1934-2004) DN "Bika hava" bronz emlékérem (40mm) T:XF patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ligeti Erika (1934-2004) DN Vujicsics Tihamér / Az árgyélus kis madár emlékére bronz emlékplakett (~85mm) T:UNC
31271.

Ligeti Erika (1934-2004) DN " Vujicsics Tihamér / Az árgyélus kis madár emlékére" bronz emlékplakett (~85mm) T:UNC

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Ligeti Erika (1934-2004) DN bronz névjegyérem (33x36mm) T:AU
31272.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ligeti Erika (1934-) DN A Vízügyért / A Közlekedési és Vízügyi Minisztertől peremen jelzett Ag emlékérem SZG (Szabó Géza) gyártói jelzéssel, nem adományozott darab (33,33g/0.925/42,5mm) T:UNC (PP) patina
31273.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Lisztes István (1942-) 1985. Betelni súllyal súlytalanná, láncaidban szabaddá nagyméretű bronz emlékplakett, rajta idézet Illyés Gyula Azalais vallomása című verséből (113mm) T:AU
31274.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1947. Budapest Székesfőváros Vízművei / Az Vízművek 80 éves fennállásának és az ostrom utáni újjáépítésének emlékére kétoldalas bronz plakett (83x50mm) T:2 patina
31275.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) 1967. Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis - Semmelweis, Hőgyes, Korányi / In memoriam fundationis facultatis medicinae kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalon 1769 vésettel (60mm) T:XF
31276.

Madarassy Walter (1909-1994) 1967. "Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis - Semmelweis, Hőgyes, Korányi / In memoriam fundationis facultatis medicinae" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalon "1769" vésettel (60mm) T:XF

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976 jelzett Ag emlékérem (25,24g/0.800/42,5mm) T:AU
31277.

Madarassy Walter (1909-1994) 1976. "II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976" jelzett Ag emlékérem (25,24g/0.800/42,5mm) T:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 VNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BVDAPESTINI 1951-1976 / ANNVS FVNDATIONIS FACVLTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769) kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:XF kopott ezüstözés, karc
31278.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Madarassy Walter (1909-1994) 1976. II. Rákóczi Ferenc / 1676-1976 jelzett Ag emlékérem (25,26g/0.800/42,5mm) T:AU
31279.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Miletics Katalin Janka (1942-) DN Őrzőangyal bronz emlékérem (54mm) T:AU
31280.

Miletics Katalin Janka (1942-) DN "Őrzőangyal" bronz emlékérem (54mm) T:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft