Ágh Fábián Sándor (1954-) 1992. "Gervay Mihály Magyarország Első Országos Postafőigazgatója / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége" nagyalakú bronz emlékplakett eredeti dísztokban, hátoldalán névre szóló gravírozással (100mm) T:AU
Bartos Endre (1930-) 1986. "MÉE Baja - I. Lipót - III. Károly / Baja Mezőváros" bronz emlékérem (42,5mm) + 1987. "Baja - Törökkori várkapu 1687 - 1987" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU Adamo BA1
Bartos Endre (1930-2006) 1987. "300 éve szűnt meg Baján a török uralom / Miksa Emánuel - MÉE Bajai Csoportja 1987" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,46g/0.835/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
Bartos Endre (1930-2006) 1987. "MÉE Baja - Miksa Emanuel / 300 éve szűnt meg Baján a török uralom - IV. Mohamed" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Bartos Endre (1930-2006) 1998. "150 év Nemzetközi Bélyegkiállítás Budapest / Than Mór 1828-1899" nagyméretű bronz emlékplakett nem eredeti tokban (122mm) T:UNC
Bartos István Péter (1947-2010) DN "Az embert el lehet pusztítani, de nem lehet legyőzni - Hemingway" öntött bronz plakett, fa keretben (102x101mm) T:AU
Bányai József (1933-2015) DN "Pénzügyi és Számviteli Főiskola (PSZF) - Gr. Széchenyi István / Pénzügyi és Számviteli Főiskola - Zalaegerszeg Budapest Salgótarján" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:UNC,AU