Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2779492
12083
454
11000
Antique
Márvány íróasztali toll és tintatartó, réz díszítéssel, tolltartó laza 30x23 cm 2779152
12084
454
9500
Antique
Antik sétapálca dísz szegecsekkel, szaru fogantyúval, 84 cm 2815752
12085
454
11000
Antique
Ébenfekete sétapálca / túrabot, acél hegyes véggel, Fogantyú agancs, fonott fém gyűrűvel, tetején plasztikus levél-gyümölcsös fém rátéttel. h: 99 cm 2815717
12086
454
14000
Antique
Szeccesziós kétkarú ón gyertyatartó,korának megfelelő állapotban,ón patkó alakú talpon. 24 cm 2815732
12087
454
Antique
Ovális ezüstözött 2 fogantyús kináló, 4 karmos-golyós lábon, porcelán (alján jelzett) tállal,korának megfelelő kopásokkal. 28x14x11cm 2841443
12088
454
Antique
Antik gyufatartós hamuzó.
Asztali tömör öntöttvas levél formájú hamuzó, réz szecessziós Gyufásdoboztartóval , Jelzett:"H Törv.védve és formaszám. Szép.korának megfelelő állapotban. 19x11 cm 2775522
12089
454
19000
Antique
Asztali lámpa, ón és réz testtel, dekoratív, homokfújt, csiszolt sárga üveg búrával. Új kábelezéssel, kapcsolóval, működőképes. m: 36 cm 2809787
12090
454
9500
Antique
Antik ezüstözött fém asztali kínálótál, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2772351
12091
454
4800
Antique
Vintage Vöröskeresztes fa ládika, tartalommal, üvegcsék, inzulin, fecskendő, higanyos hőmérővel, stb 22x27 cm 2775663
12092
454
Antique
Ophir design fém asztali szett (hamuzó, gyufatartó, gyertyatartó, tálca), 4 db-os, jelzett, kopásokkal, d: 29,5 cm-ig, m: 25 cm-ig 2774363
12093
454
Antique
Asztali bronz és üveg antik tintatartó, zománcozott díszítéssel, kopott. d: 13 cm 2815737
12094
454
5500
Antique
Bonbonier, kerek üveg tálka,fém peremmel,festés nyomokkal,patinás fém tetővel, tető mozog rajta, nagyméretű gomb fogóval. Kopott. 12x11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft