Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 293
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2760301
12107
454
24000
Antique
Ébenfa feszület ezüst (Ag) betéttel, bőr lánccal, h: 4 cm 2896445
12108
454
3200
Antique
Dobozka.
Antik asztali art deco stílusú lekerekített sarkú négyzetes fémdobozka, zsanéros gombos nyitású tető, kopott lakkozással, belső aranyozás nyomaival, négy golyó lábon, patinával, jelzés nélkül.
8x9x3,5 cm 2780490
12109
454
Antique
Régi ékszeres dobozka, fém, kopott, kis horpadásokkal, 8x4,5x4,5cm 3025801
12110
454
Antique
Régi szarvasjelenetes fém doboz, kopásnyomokkal, 17×12×4,5 cm 3027064
12111
454
Antique
Utazó imamalom. Tibet, XIX.-XX. sz., fa, papír, réz. H: 24 cm 3027079
12112
454
Antique
Nepál, XX. sz eleje, Utazó imamalom. Kopással, h: 25 cm 3027067
12113
454
Antique
XIX. sz., 3 darab fa nyomódúc, faragott fa, sérüléssel, h: 13-14 cm 3025916
12114
454
Antique
Cca 1950, Walter Bosse: Egér. Részben patinázott bronz, jelzés nélkül, m: 3,2 cm 3026139
12115
454
Antique
Mongol tűzszerszám ezüst szerelékkel 3028575
12116
454
Antique
Steinböck zománcozott fém ceruzatartó Jelzett 20 cm 3028680
12117
454
Antique
WMF cukorfogó, + nem jelzett teaszűrő 12x6 cm 3026044
12118
454
24000
Antique
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft