Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 293

Mignon Soundbox kis méretű gramofon. Működik 22x25x20 cm
12143.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
9 db fém szalvétagyűrű, vegyes méretben, közte szecessziós darabokkal
12144.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
6,90
7,43
12146.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
12147.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
cca 1910-1930 Benedict ezüstözött alpakka kínáló, a szecesszió és az art deco formavilágát sajátosan ötvöző díszítéssel. Jelzett, kopással, 26x26 cm
12148.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
12149.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
Torontáli nagy méretű szőttes, cca 210x150 cm, jó állapotban
12150.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Pakisztán, cca XX. sz. eleje, Szőnyeg. Sűrű kézi csomózású, rojtokkal, jó állapotban. cca 110x80 cm
12151.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Antik ezüstözött alpakka tálca, fodros osztatú peremrésszel, stilizált virágfüzér mintával. Kopott, jelzett, 41x28 cm
12152.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29
Kézi szövésű keleti futó szőnyeg 303x75 cm
12153.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
28
Ikea Valby Ruta szőnyeg 80x180 cm + Kis gépi csomózású szőnyeg 48x85 cm
12155.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Pakisztáni gépi perzsa szőnyeg jó állapotban 95x210 cm
12157.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft