Argentor art nouveau alpakka kínáló. Pereménél áttört és téglalapsoros mintázattal, fogói pontsoros medaliont körbeölelő virágfüzérek. Jelzett, kopással, kis horpadásnyomokkal, 35x18,5x5 cm