6 000 Ft
9
Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat, Magyarország-Anglia). Szepesi György elmondja a londoni győzelem történetét. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó, 60+(4) p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült, a fűzéstől elváló borítóval. / Match of the Century (Hungary vs England) 6-3 football match illustrated booklet, worn condition