1947 Szövetkezés, a Magyar Kereskedelem- és Szövetkezetügyi Minisztérium hivatalos lapja, I. évf. 1. sz. (induló szám), 7 db (ugyanazon szám 7 példányban)
1948 Itthon nyaralunk. Az Országos Magyar Idegenforgalmi Hivatal tájékoztató kiadványa. Bp., Szikra-ny., 52 p. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült.
1948 A Szociáldemokrata Párt vezetőségének jelentése az 1947. évről a 36. pártgyűlés elé. 1948. március 6-7-8. Bp., Világosság-ny., 110 p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, helyenként foltos lapszélekkel.
1950 Hubay Miklós: A szovjet dráma és színház története. III. éves színészek és színházi rendezők számára. 1950/51.Nem lektorált jegyzet 98p Gépirat kis példányszám
Szepesi György - Lukács László: Az évszázad mérkőzése, 6:3 (Aranycsapat, Magyarország-Anglia). Szepesi György elmondja a londoni győzelem történetét. Bp., 1953, Ifjúsági Könyvkiadó, 60+(4) p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, sérült, a fűzéstől elváló borítóval. / Match of the Century (Hungary vs England) 6-3 football match illustrate...