Nyomtatványok Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3027902
16425
454
Printed Materials
cca 1994 Cats pornó magazin 1994/2. szám. + SzexEpír erotikus női magazin I. évf. 5. sz. 3027177
16426
454
Printed Materials
1994 Történelmi áttekintő táblázat, magyar uralkodók leszármazási táblája, hajtva, 75x51 cm 3012976
16427
454
Printed Materials
cca 1995-1997 Magyarok! MIÉP szórólap, hajtásnyommal. 21x14,5 cm 3027883
16428
454
Printed Materials
1995-1997 Szuper Erósz erotikus magazin 2 száma, az egyik borítója elvált az újságtól és szakadozott. 3026725
16429
454
Printed Materials
1996 Atlanta, The Centennial of the Modern Olympic Games / Le Centenaire des Jeux Olympiques Modernes. Az atlantai olimpiát ismertető, képekkel gazdagon illusztrált, angol és francia nyelvű kiadvány. Kiadói papírkötés, a borítón némi kopással, 56 p. 2984137
16430
454
Printed Materials
1996 Floral Quartet & Summer Romance - angol/német nyelvű Herendi porcelán prospektus 2841835
16431
454
Printed Materials
1998 Országom, otthonom kifestő és rajzoló füzet gyereknek magyarságról . Kiadói papírkötés 3024481
16432
454
Printed Materials
1998 Yokohama nemzeti atlétikai találkozó 4 matrica ív 3027906
16433
454
Printed Materials
1998-2004 Super Extázis pornó magazin 3 száma 2977532
16434
454
Printed Materials
cca 1998-2009 Műértő kb. 50 száma 3009788
16435
454
Printed Materials
cca 2000 Salvador Dali: Impressions d'Afrique. Nyomat, papír. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben, 33,5x44 cm 3010679
16436
454
Printed Materials
ccca 2000-2020 Victor Vasarely (1908-1997): Zebrák. Computer print, papír, jelzett a nyomaton. 46x42 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft