1915 Tolnai Világlapja, fél évfolyam, XV. évf. 27.-52. sz. (1915.VII.1-XII.23.). Rengeteg I. világháborús fotóval, illusztrációval és írással. Szecessziós, festett egászvászon kötésben, borítón és gerincen apró kopásnyomokkal, első lapon kisebb sérüléssel, első néhány lap szélén kisebb folttal, máskülönben jó állapotban.
1916 Igazmondó. III. teljes évfolyam. Benne 3 reklámlappal. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, márványozott lapélekkel, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel, intézményi bélyegzőkkel.
cca 1920-1930 Barabás Miklós, Kéméndy Jenő, Ferenczy Károly és Madarász Viktor munkái után készült műmellékletek, 4 db színes nyomat (a Franklin-Társulat háromszínrendszerű lemezeiről), vegyes állapotban (kisebb sérülések, foltok, törésnyomok), lapméret: 30x22 cm
cca 1920 1939 Vegyes árjegyzék tétel, 4 db: 1927 Hexner József kávéházi és vendéglői berendezések szaküzletének árjegyzéke. Bp., Springer-ny., 32+2 p. Papírkötésben, szakadt, foltos fedőlapokkal,(borítóhiánnyal?) 1927 György és Somogyi furnér és mindennemű asztaloskellékek szaküzletének 30. számú árjegyzéke. Bp., Hedvig Sándor, 48 p. Borító nélkül, kissé szakadt, foltos elülső és hátsó lappal.;...