Órák Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3026309
12479
454
Watches
2 szett karóra Cardini, Geneva benne férfi és női is, nem használt 2514784
12480
454
50000
Watches
Asztali óra, kézzel festett fa tokban, mechanikus negyedütős szerkezettel. Kopott, hátlap hiány. m: 52 cm 3024586
12481
454
Watches
Prim svájci óriás vekker óra, fém háttal m: 25 cm Működő, jó állapotban 3030559
12482
454
Watches
Kienzle asztali óra. Szecessziós bronz test, két lába virágcsokrot tartó puttó alak. Nem működik, m: 8 cm 3030554
12483
454
Watches
Dura Timisoara rézházas asztali óra. Kopással, működik, 12,5x12,5 cm 3030548
12484
454
Watches
Gottlieb Gührung Ebingen feliratos asztali óra, működik, kopással, 10x10 cm 3030537
12485
454
Watches
cca 1940 Köhler & Co Laufamholz műszerfalóra, működik, d: 6,5 cm 3030529
12486
454
Watches
Kienzle Tam-Tam vekkeróra. Rézházas, jelzett, számlapja foltos, működik, m: 7,5 cm 3023152
12487
454
Watches
Junghans antik utazóóra, rézházas, jelzett, kopással, m: 8 cm 3030121
12488
454
Watches
Román Államvasutak, régi vekkeróra, kopással, nem működik, m: 16 cm 3013213
12489
454
500
Watches
5 darab karóra alkatrésznek 3013196
12490
454
14000
Watches
Cornavin 17 köves kézi felhúzós karóra, fekete számlappal, bőr szíjjal, hlyreállított másodperc mutatóval, működik, számlap d: 32 mm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft