15231.
454. Lezárult gyorsárverés
Reklám
3 000 Ft
7 darab régi reklámos fémdoboz: Schmoll Pasta, Bajtárs szivar, Pest szivarka, Richmond Medium Navy Cut, Band-Aid Plastic, Nestor Gianaclis, Singer. Vegyes, kopott, néhol sérült állapotban.