Reklám

Tételek száma: 282

2 db kínai hotel cimke az 1950-es évekből
15207.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15208.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Hunyadi János Budai Keserűforrás német nyelvű nyomtatványa, kis szakadásokkal, kis gyűrődéssel, 13x24 cm
15209.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1940 Tevely Béla Szent Klára gyógyszertára BP XI. gyógyszeres zacskó 7x10 cm
15210.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1940 Tevely Béla Szent Klára gyógyszertára Bp XI. Horthy Miklós út teás zacskó 10x14 cm
15211.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar borcímke gyűjtemény, négy üvegezett képkeretben (egy üveg hiány) össz kb 30 cm
15212.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1910 Hotel Kronprinz Rudolph Lübek német nyelvű, szecessziós menükártyája, 26x14 cm
15213.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Reklámrajongói gyűjtemény. Albumba ragasztva 1919-1945 közötti újságokból kivágott szignós reklámok, címlapok, sok egész oldalas, közte sok art deco. cca 75 db. A kor neves tervezőgrafikusainak munkái.
15214.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Melior csokoládé reklámterv, Galambos Margit rajza, nyomat, papír, Magyar Grafika melléklete, 10x8 cm.
15215.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
cca 1900-1910 Vegyes reklám tétel, szecessziós grafikával, 3 db, Gelb M. és Fia cs. és kir. udvari kárpitosok, díszítők és bútorgyárosok. Budapest, VI. Teréz-körut 46., papír kartonon, jelzett (B.V./V.B.?), 26x19 cm; Szűcs A. Kárpitos és Díszítő Mintaraktár és Műhely. VIII. József- körút 14., papír kartonon, 6,5x9 cm.; Pozdech József utóda Thury Ferenc. VI. Lehel - utca 8A. Cs. és Kir. Szabadalmazott harang és ércöntő. Szab. harang felszerelés, nagyszerkovácsság, ezüstáruszerszámgyára. 35 kitüntetés., 6,5x9 cm.
15216.

cca 1900-1910 Vegyes reklám tétel, szecessziós grafikával, 3 db, "Gelb M. és Fia cs. és kir. udvari kárpitosok, díszítők és bútorgyárosok. Budapest, VI. Teréz-körut 46.", papír kartonon, jelzett (B.V./V.B.?), 26x19 cm; "Szűcs A. Kárpitos és Díszítő Mintaraktár és Műhely. VIII. József- körút 14.", papír kartonon, 6,5x9 cm.; "Pozdech József utóda Thury Ferenc. VI. Lehel - utca 8A. Cs. és Kir. Szabadalmazott harang és ércöntő. Szab. harang felszerelés, nagyszerkovácsság, ezüstáruszerszámgyára. 35 kitüntetés.", 6,5x9 cm.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1978 Elzett fémlemezipari művek fém kártyanaptár.10x15 cm
15217.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
4 darab fémipari témájú plakett és hamuzó, közte Vasárugyár Sopron hamuzó, kopással, d: 8-13 cm
15218.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft