15711.
454. Lezárult gyorsárverés
Zenetörténet, Kották, Hangszerek
4 000 Ft
10,81 EUR, 11,76 USD
cca 1905-1915 Kotta-kolligátum, össz. 14 mű (operettek): A víg özvegy; Cigányszerelem; Luxemburg grófja; A tökéletes asszony; stb. Egybekötve, javított gerincű félvászon-kötésben, helyenként sérült lapokkal, néhány lap kijár.