Dél-Korea 1985. "A Világbank és leányvállalatai, és a Nemzetközi Valutaalap igazgatótanácsának éves találkozója" kétoldalas Cu-Zn emlékérem leírással, eredeti "Korea Security Printing and Minting Corp." műanyag tokban (50mm) T:1
South Korea 1985. "Annual meetings of the boards of governors of The World Bank and Affiliates, International Monetary Fund" two-sided Cu-Zn commemorative medallion with a description sheet, in its original "Korea Security Printing and Minting Corp." plastic case (50mm) C:UNC
Finnország 1961. "75 éves a Postatakarékpénztár" kétoldalas bronz emlékérem (32mm) T:AU
Finland 1961. "The Postal Savings Bank is 75 years old" double-sided bronze commemorative medal (32mm) C:AU
Franciaország 1859. "Giuseppe Garibaldi / Az Olasz Köztársaság fennállásának 10. évfordulója" ezüstözött bronz emlékérem másolat (?). Szign.: Franky Magniadas (58mm) T:XF ph, kopott ezüstözés
France 1859. "Giuseppe Garibaldi / 10th Anniversary of the Italian Republic" silver plated bronze medallion copy. "Ge. GARIBALDI NÉ Á NICE 1807 / DÉDIÉ AU GÉNÉRAL GARIBALDI POUR SON PATRIOTISME A L'INDÉPENDANCE DE L'ITALIE 1859". Sign.: Franky Magniadas (58mm) C:XF edge error, worn silver plating
Franciaország 1987. "Gazdasági és Szociális Tanács / Francia Köztársaság" peremén jelzett bronz emlékérem. Szign.: Chauvenot (70mm) T:1-,2
France 1987. "Conseil Économique et Social / République Française" bronze medallion, marked on the edge. Sign: Chauvenot (70mm) C:AU,XF
Franciaország DN "Igazságügyi rendőrség irányítása - Párizs" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU
France ND "Direction de la Police Judiciaire - Paris (Direction of the Judicial Police - Paris)" two-sided bronze medallion (70mm) C:AU
Izrael ~1989. "Jeruzsálem" peremen jelzett, bronz emlékérem (70mm) T:1- Israel ~1989. "Jerusalem" on the edge hallmarked, numbered bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
Kanada DN 12xklf fém emlékéremből álló tétel, a Kanada államairól és területeiről szóló sorozat tagjai (32mm) T:1- patina
Canada ND 12xdiff metal medallion lot about Canada's states and territories (32mm) C:AU patina