Szovjetunió 1983. "50 éve a szovjet tudományos és pedagógiai alkalmazottak rendszerében / A Szovjetunió Minisztertanácsának Legfelsőbb Tanúsítási Bizottsága" bronz emlékérem műanyag tokban (60mm) T:AU
Soviet Union 1983. "50 years in the system of Soviet scientific and pedagogical employees / Supreme Certification Committee of the Council of Ministers of the USSR" bronze medallion in plastic case (60mm) C:AU
Ukrajna / Dnyipro ~1980. "Boldogság, szeretet" házasságkötéskor ajándékozott emlékplakett eredeti tokban (60mm) T:1
Ukraine / Dnyipro ~1980. commemorative bronze medallion given at the time of marriage in original case (60mm) C:UNC
Vatikán 1991. "II. János Pál pápa / Magyarországi látogatás, 1991. augusztus 16-20." aranyozott bronz emlékérem eredeti tokban. Szign.: E. Cranero (50mm) T:UNC,AU egy apró karc
Vatican 1991. "Pope John Paul II / Hungarian visit, 16-20th August 1991" gilt bronze commemorative medallion in original case. Sign.: E. Cranero (50mm) C:UNC,AU a small scratch
~1980. "Meisseni katedrális / VEB Állami Porcelánmanufaktúra" porcelán emlékérem tokjában (63mm) T:2 kopással
~1980. "Meissen Cathedral / VEB State Porcelain Manufactory" porcelain commemorative medallion in case (63mm) C:XF small error
DN "Vatikán állam / VI. Pál" ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + "Vatikán állam / XXIII. János" ezüstözött, multicolor rátétes emlékérem kapszulában (40mm) + "Krisztus keresztre feszítése / Az Atya, a Fiú és a Szentlélek nevében" Cu-Ni emlékérem kapszulában (40mm) T:PP,1
ND "Status Vaticanus / Paulus VI" silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + "Status Vaticanus / Ioannes XXIII" silver plated commemorative medallion with multicolor overlay (40mm) + "Kreuzingung Christi / In Namen des Vaters des Sohnes und des HL. Geistes..." Cu-Ni commemorative medallion in capsule (40mm) C:PP,UNC