4db-os lengyel érmetétel, közte Lengyel Királyság 1767G 1gr Cu "II. Szaniszló Ágost" + 1949. 50gr + 1958. 2ZL Al + 1975. 50gr Al T:XF-F 4pcs of mixed polish coin lot, in it Poland 1767G 1 Grosz Cu "Stanislaus Augustus" + 1949. 50 Groszy + 1958. 2 Zlote Al + 1975. 50 Groszy Al C:XF-F
"Keresztes háborúk" 6db-os érmekollekció a keresztes háborúk idejéből kapszulákban, igényes mahagóni dobozban, tanúsítvánnyal. Benne: Örményország ~13. század Tram Ag (~3g) + Német Államok / Schwäbisch Hall ~13. század Heller Ag (~0,5g) + Hvárezm ~13. század Dirham Ag (~4g) + Mamlúk Birodalom ~13. század Dirham Ag (~1,3g) + Ilhánida Birodalom ~13. század Dirham Ag (~3g) + Frank Görögország ~13. sz...
6db kis ezüstpénz klf országokból, közte Ceylon 1913. 10c Ag "V. György" + Amerikai Egyesült Államok 1945. 1d Ag "Mercury" T:XF-F 6pcs of diff small Ag coins, with Ceylon 1913. 10 Cents Ag "George V" + USA 1945. Dime Ag "Mercury" C:XF-F
6db klf kis ezüstpénz, közte Kanada 1968. 25c Ag "II. Erzsébet", Amerikai Egyesült Államok 1963D 1d Ag "Roosevelt" T:XF,VF 6pcs of diff Ag coins, with Canada 1968. 25 Cents Ag "Elizabeth II", USA 1963D Dime Ag "Roosevelt" C:XF,VF
8db vegyes külföldi fémpénz kapszulákban, közte Szerbia, Uruguay, Nagy-Britannia T:AU-VF patina 8pcs of mixed coins in capsules, with Serbia, Uruguay, Great-Britain C:AU-VF patina
14db vegyes fémpénz klf országokból, közte Fülöp-szigetek, Izrael, Lengyelország T:AU-VF 14pcs of mixed coins from diff countries, with Philippines, Israel, Poland C:AU-VF
Vegyes 15db-os fémpénz tétel, válogatás az Euróra átálló országok forgalmi érméiből "European Community Coin Collection" feliratú karton dísztokban, az országok angol nyelvű leírásával T:UNC,AU