https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/Beck-Otvos-Fulop-1873-1945-1907-Tisza-Istvan-grof-egyoldalas-bronz-plakett-76x54mm-TF-~II3028269
3028269
31027
454
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1907. "Tisza István gróf" egyoldalas bronz plakett (76x54mm) T:F patina, karc, ph.
Hungary 1907. "Tisza István gróf" one-sided bronze plaque. Sign.: Fülöp Beck Ötvös (76x54mm) C:F patina, scratch, edge error
HP 866.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ttg