Győrfi Sándor (1951-) 1994. "Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Sz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/454/kategoriak~Numizmatika/Magyar-emlekveretek-plakettek~2000010/Gyorfi-Sandor-1951-1994-Allami-Nepegeszsegugyi-es-Tisztiorvosi-Szolgalat-Jasz-Nagyk~II2997748
2997748
31167
454
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Leírás: Győrfi Sándor (1951-) 1994. "Állami Népegészségügyi és Tisztiorvosi Szolgálat / Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Intézete - ÁNTSZ" peremén jelzett Ag emlékérem, MÉE Szolnok (34,1g/0.925/60mm) T:PP
: ttg