Militária

Tételek száma: 135

1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit) bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK 137.
32918.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:XF patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal (Der Tapferkeit)" bronze decoration without ribbon. Sign.: Tautenhayn C:XF patina NMK 137.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem bronz kitüntetés miniatűr (18mm) T:AU,XF  Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal bronze miniature decoration (18mm) C:AU,XF
32919.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés miniatűr (18mm) T:AU,XF Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" bronze miniature decoration (18mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József kétoldalas bronz emlékérme, Szign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) T:XF patina  Austro-Hungarian Monarchy 1914. Franz Joseph two sided bronze commemorative coin. Sign.: Rudolf Neuberger / Arnold Hartig (50mm) C: XF patina
32920.

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
19,89
21,43
1914. Koronás magyar címer, kétoldalt Magyar és Német Birodalmi nemzeti színeket ábrázoló zománcozott I. világháborús propaganda jelvény (28mm) T:AU
32921.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
~1914-16. Éljenek a győzelmes szövetségesek / Isten éltesse vitéz hadseregünket bronz emlékérem (30mm) T:XF,VF patina
32922.

~1914-16. "Éljenek a győzelmes szövetségesek / Isten éltesse vitéz hadseregünket" bronz emlékérem (30mm) T:XF,VF patina

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Osztrák-Magyar Monarchia 1914. Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis bronz háborús propaganda medál füllel (17mm) T:XF,VF
32923.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914. "Ferenc József - II. Vilmos / 1914 Viribus Unitis" bronz háborús propaganda medál füllel (17mm) T:XF,VF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
~1914-1918. A kétoldalt angyalok tartotta Magyar Szent Koronát áhítattal figyelő katonákat és civileket ábrázoló hadifém patrióta felvarró (65x38mm) T:AU
32924.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
~1914-1918. világháborús trén (vasutas) állományjelző felvarró (~30x47mm) T:XF
32925.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,08
10,86
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap bronz emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (22mm) T:XF
32926.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap" bronz emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (22mm) T:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Zur Befreiung Lemberg (Lemberg felszabadításáért) Zn emlékjelvény, BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5. gyártói jelzéssel (31x53mm) T:XF,VF tű hiányzik Austro-Hungarian Monarchy 1915. Zur Befreiung Lemberg (For the Liberation of Lemberg) Zn commemorative badge with BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5. makers mark (31x53mm) C:XF,VF without needle
32927.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Zur Befreiung Lemberg (Lemberg felszabadításáért)" Zn emlékjelvény, "BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5." gyártói jelzéssel (31x53mm) T:XF,VF tű hiányzik Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Zur Befreiung Lemberg (For the Liberation of Lemberg)" Zn commemorative badge with "BRÜDER SCHNEIDER WIEN 5." maker's mark (31x53mm) C:XF,VF without needle

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
1916. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU  Hungary 1916. Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU  NMK 175.
32928.

1916. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel és kardokkal" fülön jelzett, zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:AU Hungary 1916. "Military Merit Cross, 3rd Class with war decoration" enamelled Ag decoration on ribbon, hallmarked on the ring C:AU NMK 175.

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
172,41
185,71
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés fakó, sérült mellszalagon T:XF oxidáció Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original, pale, damaged ribbon C:XF oxidation NMK 295.
32929.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés fakó, sérült mellszalagon T:XF oxidáció Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original, pale, damaged ribbon C:XF oxidation NMK 295.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,55
10,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft