Militária

Tételek száma: 135

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "K.u.K. 94. gyaloghadosztály 1915-1916" bronz jelvény (26x21mm) T:AU kis ü. Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K. 94. Infanterietruppendivision 1915-1916" bronze badge (26x21mm) T:AU small ding
32930.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "10. Hadsereg 1915-1916" hadifém jelvény, hátoldalán "Brüder Schneider Wien" gyártói jelzéssel (48x28m) T:XF,VF oxidáció Austro-Hungarian Monarchy 1916. "10. ARMEE" war metal badge with "Brüder Schneider Wien" makers mark on the back (48x28mm)C:XF,VF oxidation
32931.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "3. karácsony a fronton" festett Zn kitűző hátoldalán "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" felirattal és "WINTER & ADLER A G WIEN" gyártói jelzéssel (25x38mm) T:VF kopott festés Austro-Hungarian Monarchy 1916. "3. WEIHNACHTEN IM FELDE (3rd Christmas on the Battlefield)" painted Zn badge with "K.U.K. KRIEGSFÜRSORGEAMT" inscription and "WINTER & ADLER A G WIEN" makers mark on the back (25x38mm) C:VF worn painting
32932.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "Bosznia-Hercegovina Dalmácia - Világháború 1914-1915" bronz lemezjelvény, hátoldalon "ATELIER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" gyártói jelzéssel (31mm) T:XF Austro-Hungarian Monarchy 1916. "Bosnien Hercegovina Dalmatien - Weltkrieg 1914-1915" bronze badge with "ATELIER G. GÜRSCHNER WIEN VII/2 LINDENGASSE 9" maker's mark on the back (31mm) C:XF
32933.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
1916. "Vas Érdemkereszt" hadifém kitüntetés mellszalag nélkül T:XF Hungary 1916. "Iron Merit Cross" war metal decoration without ribbon C:XF NMK 229.
32934.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12,95
14,29
1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" peremen jelzett Ag kitüntetés modern mellszalagon. Szign.: Kautsch T:VF,F karc, patina Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" Ag decoration with hallmark on the edge, without ribbon. Sign.: Kautsch C:VF,F scratched, patina NMK 306.
32935.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,13
20,00
1918. "1914-1918" I. világháborús sisakos-szuronyos hadifém emlékjelvény (~27mm) T:AU
32936.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29
1918. "Mt. Tomba 1918 - 1. / III." az 1918. januárjától a Monte Tomba körzetében harcoló budapesti 1. gyalogezred III. zászlóaljának levél formájú jelvénye (28x89mm) T:XF Hungary 1918. "Mt. Tomba 1918 - 1. / III." leaf shaped badge of the 1st Budapest Infantry Regiment's 3rd Battalion fighting in the vicinity of Monte Tomba from early 1918 (28x89mm) C:XF
32937.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
1918. "M. Kir. Honv. Közp. Táv. Isk. 1914-1916" a Magyar Királyi Honvéd Távíróiskola jelvénye (15x54mm) T:AU,XF
32938.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57
32939.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:XF,VF Hungary 1923. "Distinction for Long Service for the Soldiers, 3rd Class" bronze decoration without ribbon C:XF,VF NMK 357.
32940.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,54
17,14
32941.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft