Modern utánveretek, fantáziaveretek

Tételek száma: 44

Ifj. Szlávics László (1959-) DN Nemzetünk forradalmai - A Dózsa-felkelés 1514 peremen jelzett Ag emlékérem (15,12g/0,999/34mm) T:PP ujjlenyomat
31880.

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nemzetünk forradalmai - A Dózsa-felkelés 1514" peremen jelzett Ag emlékérem (15,12g/0,999/34mm) T:PP ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Ifj. Szlávics László (1959-) DN Nemzetünk forradalmai - Forradalom és szabadságharc 1956 peremen jelzett Ag emlékérem (15,08g/0,999/34mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, kis karc
31881.

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nemzetünk forradalmai - Forradalom és szabadságharc 1956" peremen jelzett Ag emlékérem (15,08g/0,999/34mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, kis karc

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Ifj. Szlávics László (1959-) DN Nemzetünk forradalmai - Forradalom és szabadságharc 1848-49 peremen jelzett Ag emlékérem (15g/0,999/34mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, patina, kis karc
31882.

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nemzetünk forradalmai - Forradalom és szabadságharc 1848-49" peremen jelzett Ag emlékérem (15g/0,999/34mm) T:AU (PP) ujjlenyomat, patina, kis karc

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Ifj. Szlávics László (1959-) DN Szent Korona emlékérem részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (10g/0.925/30mm) T:PP
31883.

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Szent Korona emlékérem" részben aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem kapszulában (10g/0.925/30mm) T:PP

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,20
13,14
Ifj. Szlávics László (1959-) DN Nemzetünk forradalmai - A Dózsa-felkelés 1514 kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0,999/34mm) T:PP
31884.

Ifj. Szlávics László (1959-) DN "Nemzetünk forradalmai - A Dózsa-felkelés 1514" kétoldalas Ag emlékérem kapszulában (15g/0,999/34mm) T:PP

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,14
12,00
Ausztria ~1995. ECU Österreich ECU - Franz Grillparzer / Austria - Servus Europa aranyozott Cu-Ni emlékérem T:PP halvány fo. Ausztria ~1995. ECU Österreich ECU - Franz Grillparzer / Austria - Servus Europa gilt Cu-Ni commemorative medallion C:PP faint spot
31885.

Ausztria ~1995. "ECU Österreich ECU - Franz Grillparzer / Austria - Servus Europa" aranyozott Cu-Ni emlékérem T:PP halvány fo. Ausztria ~1995. "ECU Österreich ECU - Franz Grillparzer / Austria - Servus Europa" gilt Cu-Ni commemorative medallion C:PP faint spot

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Ausztria ~1995. ECU Österreich ECU - Adalbert Stifter / Austria - Servus Europa aranyozott Cu-Ni emlékérem T:PP  Ausztria ~1995. ECU Österreich ECU - Adalbert Stifter / Austria - Servus Europa gilt Cu-Ni commemorative medallion C:PP
31886.

Ausztria ~1995. "ECU Österreich ECU - Adalbert Stifter / Austria - Servus Europa" aranyozott Cu-Ni emlékérem T:PP Ausztria ~1995. "ECU Österreich ECU - Adalbert Stifter / Austria - Servus Europa" gilt Cu-Ni commemorative medallion C:PP

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Belgium 1996. 5E Cu-Ni II. Albert T:AU Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni Albert II C:AU
31887.

Belgium 1996. 5E Cu-Ni "II. Albert" T:AU Belgium 1996. 5 Euro Cu-Ni "Albert II" C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Dél-Afrika ~2007. Africa / Az első bullion érme 40. évfordulója aranyozott fém emlékérem (40mm) T:PP South-Africa ~2007. Africa / 40th Anniversary of the 1st buillon coin gilt metal commemorative medallion (40mm) C:PP
31888.

Dél-Afrika ~2007. "Africa / Az első bullion érme 40. évfordulója" aranyozott fém emlékérem (40mm) T:PP South-Africa ~2007. "Africa / 40th Anniversary of the 1st buillon coin" gilt metal commemorative medallion (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,71
4,00
Hollandia 1996. 5E Cu-Ni Willem Barentsz T:AU patina Netherlands 1996. 5 Euro Cu-Ni Willem Barentsz C:AU Krause X#121
31889.

Hollandia 1996. 5E Cu-Ni "Willem Barentsz" T:AU patina Netherlands 1996. 5 Euro Cu-Ni "Willem Barentsz" C:AU Krause X#121

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Luxemburg 1994. 5E Cu-Ni BENELUX / Luxemburgi Sarolta T:AU Luxembourg 1994. 5 Ecu Cu-Ni BENELUX / Charlotte de Luxembourg C:AU
31890.

Luxemburg 1994. 5E Cu-Ni "BENELUX / Luxemburgi Sarolta" T:AU Luxembourg 1994. 5 Ecu Cu-Ni "BENELUX / Charlotte de Luxembourg" C:AU

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71
Luxemburg 1996. 5E Cu-Ni Henri Des Pays-Bas T:AU patina Netherlands 1996. 5 Euro Cu-Ni Henri Des Pays-Bas C:AU Krause X#70
31891.

Luxemburg 1996. 5E Cu-Ni "Henri Des Pays-Bas" T:AU patina Netherlands 1996. 5 Euro Cu-Ni "Henri Des Pays-Bas" C:AU Krause X#70

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,31
5,71

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft