24 000 Ft
Khevenhüller, Franc. Antonius: Regum Veterum Numismata anecdota (Anekdoták az ókori királyok érméiről), aut perrara notis illustrata. Viennae, [1753.] J. T. Trattner. [14] +182 + [4] p. + 3 rézm. t. (kihajtható) + hozzákötve: Khevenhüller: Materia tentaminis publici, quod in collegio regio theresiano... Viennae, 1752. Ex typographia Trattneriana. 24 sztl. lev. Korabeli aranyozott félvászon kötésben. Restaurált, az előlapon könyvtári pecsét, foltos lapok.