Berán Lajos (1882-1943), Berán Nándor (1889-1965) 1934. "Rendőrtiszti Athlétikai Club - Honos Tibi Patriae Spes" ezüstözött bronz sportérem, hátoldalán "BERÁN N BPEST" és "BN" beütővel, gravírozott "XIII. ORSZ. R. TISZTI TENNISZ V. 1938 KIZ. FÉRFI E.V. I." felirattal (37mm) T:AU,XF
1935. "K.M.Y.C. (Királyi Magyar Yacht Club) - V - B-Füred 1935 Aug. 19." zománcbetétes bronz hajós sport díj V. helyezésért, sarkain lyukakkal rögzítéshez (61x101mm) T:AU,XF patina
1935. "Koppányszántó 1935. VI. egyéni II. díj" aranyozott fém díjérem "Huguenin" gyártói jelzéssel és "METAL" fémjellel, szalagon, "ARKANZAS" dísztokban T:AU
Martinelli Jenő (1886-1949) 1936. "UTE (Újpesti Torna Egylet) 50 év" egyoldalas bronz sport emlékplakett, hátoldalán "Ludvig" gyártói jelzéssel és "1936 ÉVI ÖSSZTELJESÍTMÉNYÉRT" gravírozással (75x54mm) T:1- / Hungary 1936. "UTE (Újpest Gymnastics Association) 50 years" one-sided bronze sport commemorative plaque, with "Ludvig" maker's mark on reverse, engradved on backside. Sign.:Jenő Martinelli (75x54mm) C:AU